Nápověda

Vyhledání události

V menu zvolte položku kalendář událostí, která vám zobrazí vlevo seznam kategorií a vpravo kalendářní pohled na následujících několik týdnů. Nejprve vyberte kategorii událostí v levé části stránky a potom klikněte na vybraný termín pro vytvoření rezervace.

Typy událostí

Systém rozlišuje mezi událostmi, které jsou vypisovány jednotlivě a je možné se na ně rezervovat pouze na konkrétní termín a kurzy, kde rezervace je vždy na všechny plánované události celého kurzu. Rozdíl mezi kurzem a běžným termínem je vidět v detailu, kde u kurzu jsou vypsány všechny lekce, které rezervujete.

Rezervace

Pro rezervaci není nutné se registrovat, rezervační systém vám vygeneruje unikátní PIN kód, kterým se můžete prokázat pro modifikaci rezervace nebo pro ověření totožnosti.

V detailu rezervace zkontrolujte vybraný termín, dobu trvání, typ události (zda jde o kurz) a vyplňte povinné kontaktní údaje. A stiskněte tlačitko pro potvrzení rezervace. Bude vám odeslán email s PIN kódem. V emailu najdete i kontaktní údaje na správce rezervace.

Rezerovace není možná na události, které jsou již kapacitně naplněny nebo proběhly v minulosti. Takovéto jsou v kalendáři zobrazeny červeně. Rezervace je vždy platná pro jednu osobu, která je držitelem PIN kódu.

Modifikace rezervace

Pro úpravy rezervace otevřete z menu modul moje rezervace a vyplňte PIN kód. Rezervaci lze zrušit zadáním emailu, na který vám rezervace byla odeslána alespoň 24 hodin předem. Potom už není možné rezervaci zrušit.

Pokud jste zapoměli PIN nebo vám nepřišel rezervační email, můžete zadáním emailové adresy nechat vygenerovat nový email, kde vám připomeneme všechny PIN kódy budoucích rezervací, které v systému máte.

Kontakt

V případě problémů se obraťte na kenko@onsen.cz.